O nás

JSME JEDNIČKOU NA TRHU ZÁBAVNÝCH CUKROVINEK

Společnost Marketing Systems International spol. s.r.o., známá jako MSI cukrovinky, patří k předním dodavatelům cukrovinek a hraček s cukrovinkou v České republice.
Našimi hlavními produkty jsou zábavné cukrovinky, jako například cukrovinky s hračkou, různé druhy lízátek
a žvýkaček, kyselé spreje, komprimáty, práskací prášky, kyselé prášky, máslové sušenky a jiné snacky, dětské nápoje, ale také želé a pendreky.
Zaměřujeme se stále více i na sezónní položky. V naší nabídce naleznete cukrovinky pro Valentýn, Velikonoce, Den dětí, Léto, Návrat do školy, Halloween a Mikuláš.

SWEET’N FUN

Na rozdíl od distribučních firem máme vlastní vývojové oddělení, které se zaměřuje na vývoj zábavných cukrovinek pod vlastní značkou SWEET’N FUN.
Jsme rovněž držitelem nejpopulárnějších licencí PAW PATROL, PEPPA PIG, BARBIE a BABY SHARK.
Rovněž vyvíjíme produkty pod vlastními licencemi jako SOUR BUSTERS, ZOOMBEAST CANIDES, DINO, UNICORN, LAMA/FLAMINGO, PET SURPRISE, FARM SURPRISE, BRAIN POP, CRACKLE GUM a CUCURITOS.

KVALITA

Při vývoji produktů vycházíme vstříc současným trendům a požadavkům zákazníků na kvalitu, proto dbáme na to, aby naše produkty byly pokud možno bez AZO barviv, či lepku, naše hračky neobsahují ftaláty. U nápojových brček používáme papírovou verzi nebo ekologicky rozložitelné materiály.
Dbáme o to, aby naše produkty byly v souladu s nejvyššími standardy kvality a odpovídaly předpisům o bezpečnosti potravin a směrnicím Evropské unie .

KDE NÁS NAJDETE

Naše cukrovinky najdete jak na moderním trhu v mezinárodních řetězcích, tak i na tradičním trhu v lokálních sítích, čerpacích stanicích, drogeriích, zábavných centrech, obchůdcích, trafikách, bufetech…
Vždy aktuální nabídku naleznete na našem e-shopu www.msishop.cz.

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Společnost MSI sídlí v Modřicích, kde je umístěn i centrální sklad pro distribuci ve střední a východní Evropě. Moderní elektronický systém skladového hospodářství umožňuje operativně řídit zásoby, evidovat trvanlivost i šarže výrobků.
V současnosti je v naší nabídce přes 300 položek.

CERTIFIKACE

Naše společnost je certifikována dle systému managementu jakosti dle ISO 9001:2016 a efektivního řízení kvality potravin HACCP.

                ISO 9001    MSI Certifikát HACCAP  

 

Kontakty