O Firmě

Společnost Marketing Systems International spol. s.r.o., známá jako MSI cukrovinky, patří k předním dodavatelům cukrovinek v České Republice.

Našimi hlavními produkty jsou zábavné cukrovinky, jako jsou například cukrovinky s hračkou, různé druhy lízátek a žvýkaček, kyselé spreje, komprimáty, práskací prášky, kyselé prášky, máslové sušenky, dětské nápoje, ale také želé a pendreky.
Zaměřujeme se také na sezónní položky. V naší nabídce naleznete cukrovinky pro Valentýn, Velikonoce, Den dětí, léto, návrat do školy, Halloween a Mikuláš.
Na rozdíl od distribučních firem máme vlastní vývojové oddělení, které se zaměřuje na vývoj zábavných cukrovinek pod vlastní značkou Sweet´n Fun. Při vývoji produktů vycházíme vstříc současným trendům a požadavkům zákazníků na kvalitu, proto je většina naší produkce bez AZO barviv a bez lepku. Dbáme o to, aby naše produkty byly v souladu s nejvyššími standardy kvality a odpovídaly předpisům o bezpečnosti potravin a směrnicím Evropské unie.

Naše společnost je držitelem licence Peppa Pig, PJ Mask, Barbie, Emoji a Ice Age.

Rovněž vyvíjíme produkty pod vlastními licencemi jako Dino, Pet Surprise, Farm Surprise, Lilly, Crackle Gum, Brain Pop, Ponyland, Cucuritos, a nově Sour Busters.
Naše cukrovinky najdete jak na moderním trhu v mezinárodních řetězcích, tak i na tradičním trhu v lokálních sítích, čerpacích stanicích, zábavných centrech, obchůdcích, trafikách, bufetech…

Vždy aktuální nabídku naleznete na našem e-shopu www.msishop.cz

Cílem MSI je stát se jedničkou na trhu zábavných cukrovinek.

Sídlo společnosti

Společnost MSI sídlí v Modřicích, kde je umístěn i centrální sklad pro distribuci ve střední a východní Evropě. Moderní elektronický systém skladového hospodářství umožňuje operativně řídit zásoby, evidovat trvanlivost i šarže výrobků. V současnosti je v naší nabídce přes 250 položek.

Kontakty