O Firmě

Společnost Marekting Systems International (MSI) spol. s.r.o. patří k předním distribučním firmám cukrovinkami v České Republice.
Našimi hlavními produkty jsou cukrovinky s hračkou, lízátka, žvýkačky, pendreky, kyselé prášky, želé a bonbony. V současné době jsme náš sortiment rozšířili o novinky jako jsou např. licencované nápoje s Vitamínem C, bez konzervantů, barviv a umělých sladidel a produkty s čoko-oříškovým krémem.

Přestože je MSI distribuční firmou, prochází naše produkty nejdříve vývojovým procesem. Při vývoji produktů vycházíme vstříc současným trendům a požadavkům zákazníka na kvalitu a chuť potravin.
Dbáme o to, aby naše produkty byly v souladu s nejvyššími standardy kvality a odpovídaly předpisům o bezpečnosti potravin a směrnicím Evropské unie.
Ve spolupráci s našimi dodavateli dbáme na nejvyšší kvalitu použitých surovin a naše produkty chráníme značkou Sweet’n Fun.

MSI je držitelem licence Barbie, Šmoulové, Monster High a nově také Minions.

Rovněž vyvíjí produkty pod vlastními licencemi jako Ponyland, Pet Surprise, Dinoplanet, Angry Baby, HIP HOP, Cucuritos, Snack’nBreak a Funcarzz.

Naše výrobky MSI najdete v supermarketech, hypermarketech, na čerpacích stanicích, ale také v obchůdcích a školních kantýnách.

V současné době je možné nakupovat i prostřednictvím E-Shopu www.msishop.cz

Sídlo společnosti

Společnost MSI sídlí v Modřicích, kde je umístěn i centrální sklad pro distribuci ve střední a východní Evropě. Moderní elektronický systém skladového hospodářství umožňuje operativně řídit zásoby, evidovat trvanlivost i šarže výrobků. V současnosti je v naší nabídce přes 350 výrobků od více než dvaceti evropských i zámořských výrobců cukrovinek.

Historie společnosti a značky Sweet’n Fun

Historie firmy sahá až do roku 1949, kdy byla v Salzburgu založena společnost JGschwandtner Import GmbH.
Rakousko se v té době pomalu zotavovalo z válečných let, kdy se vše budovalo znovu, a kdy si lidé po letech odříkání chtěli dopřát něco sladkého.

Zakladatel společnosti p.Josef Gschwandtner 
Zakladatel společnosti  p.Josef GschwandtnerZakladatel společnosti  p.Josef Gschwandtner
dostal nápad dodávat na trh cukrovinky za lidové ceny. Mezi prvními produkty, které tehdy uvedl na trh byly, americkými vojáky zpopularizované, žvýkačky. Z dalších cukrovinek pak komprimátové rolky a sáčky s překvapením. Postupem času společnost zařadila do svého portfolia i jiné druhy cukrovinek, nicméně nosným sortimentem vždy zůstaly cukrovinky určené dětem.

Známé značky jako Bazooka, Fizzers a Tico Pop byly stálicemi na trhu po generace.

Známé značkyZnámé značky

Dokonce i dnes, po 60 letech, je tato společnost v Rakousku stále na předním místě v inovacích dětských cukrovinek.

V roce 2003 začali své produkty vyvíjet pod značkou Sweet’nFun.

Sweet’nFun

V roce 2010 byla značka SF redesignována.

Sweet’nFun

Roku 2014 předal zakladatel společnosti firmu svému synovi Josefu Gschwandtnerovi ml., který pokračuje v rodinné tradici od roku 1991, kdy v Čechách založil vlastní společnost Marketing Systems International spol. s r.o., nyní působící v 9 zemích Evropy.

Kontakty

Tel.:  +420 547 243 794
Fax:   +420 547 243 798
GSM: +420 606 712 229
E-mail: info@msi.cz
MARKETING SYSTEMS
INTERNATIONAL, spol. s r. o.
Masarykova 118
664 42 Modřice
IČO: 416 02 897
Obchodní oddělení
Ambulantní prodej: +420 547 243 844
Mezinárodní prodej: +420 547 422 973
Velkoobchodní prodej: +420 547 422 992, +420 602 555 298
Marketing
Tel.: +450 547 422 973
E-mail: marketing@msi.cz
Podmínky ochrany osobních údajů